Wolontariat "Biskupia 33"
2023-12-11

Baltic Hub zaangażował się w obdarowanie najmłodszych podopiecznych wolontariuszy z „Biskupia 33”. Zakupiliśmy zabawki dla 113 dzieci z ukraińskich rodzin. To wyraz naszej troski o najmłodszych, której kulminacją były wyjątkowe i uroczyste Mikołajki.

Podczas mikołajkowego spotkania 11 grudnia w Novotel Gdańsk Centrum, aż 113 dzieci znajdujących się pod opieką wolontariuszy z projektu „Biskupia 33” otrzymało wyjątkowe podarunki, wręczane przez samego Mikołaja. Zabawki, dostosowane do wieku maluchów, trafiły do paczek świątecznych i zostały wręczone podczas wspólnego świętowania. To nie tylko prezenty, lecz wyraz troski i chęci sprawienia radości najmłodszym w tym szczególnym okresie. W tej niezapomnianej chwili uśmiech na twarzach dzieci był najważniejszy.

Całe spotkanie nie było jednak tylko okazją do wręczenia prezentów. Był to moment pełen integracji, konkursów z nagrodami i występów artystycznych. Wszystko zostało zorganizowane z myślą o podzieleniu się ciepłem i rodzinną atmosferą z tymi, którzy tego potrzebują. Wolontariusze działający w ramach inicjatywy „Biskupia 33” dbają o punkt pomocowy i zapewnienie niezbędnego wsparcia osobom z Ukrainy. To dzięki ich inicjatywie mogliśmy być uczestnikami świątecznej dobroczynności, dzięki której uśmiech na twarzach gości utrzymywał się przez całą uroczystość. 

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami włączyli się w tę inicjatywę. Wspólnie stworzyliśmy atmosferę pełną radości i wspólnoty.

Baltic Hub nie jest wyłącznie dynamicznie rozwijającym się terminalem kontenerowym. Angażujemy się w życie i wsparcie lokalnej społeczności, uczestniczymy w inicjatywach na rzecz działań charytatywnych i edukacyjnych. Społeczność oraz aktywności wspierające jej rozwój i dobrobyt są dla nas nieodłącznym elementem działalności.

obejrzyj video

Zdjęcia