Baltic Hub wsparł Szlachetną Paczkę
2023-12-16

W tym roku w ramach Szlachetnej Paczki w Baltic Hub wsparliśmy wyjątkową osobę, która mieszka w domu na terenie ogródków działkowych na gdańskich Stogach. Chęć pomocy ze strony pracowników była tak duża, że zebraliśmy aż 22 paczki!

Pani Helena, której część domu uległa zniszczeniu w wyniku pożaru, żyje w trudnych warunkach i mierzy się z wyzwaniami zdrowotnymi. Mieszka bez dostępu do wody, ogrzewania i możliwości przyrządzenia posiłku. Kobietę wspiera rodzina, a ona sama docenia każdą pomoc, nawet najmniejszą.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników Baltic Hub, w ramach Szlachetnej Paczki zakupiliśmy kuchenkę gazową, piecyk na butlę z gazem, długoterminową żywność, chemię, kosmetyki, a także pralkę i odkurzacz. Ponadto, wielkie zainteresowanie pomocą wśród naszych pracowników, pozwoliło na dodatkowy prezent w formie stołu i krzeseł. Nie zabrakło także prezentów od serca od teamu Baltic Hub.

W transporcie zebranych paczek do domu Pani Heleny pomogła firma Sixpak – całkowicie za darmo.

Baltic Hub i nasza społeczność aktywnie angażuje się w życie i wsparcie mieszkańców. Chętnie uczestniczymy w działaniach charytatywnych i edukacyjnych. Nieodłącznym elementem naszej misji jest wspieranie lokalnej społeczności i aktywności na rzecz jej rozwoju.

obejrzyj video