Zielone serca biją w Baltic Hub: 2000 zasadzonych drzew na Górkach Zachodnich
2024-03-25

W poniedziałek, 25 marca, pracownicy Baltic Hub wzięli udział w akcji sadzenia drzew w dzielnicy Górki Zachodnie. Wspólnie z Fundacją One More Tree oraz innymi partnerami udało się zasadzić 2000 nowych dębów, z czego 900 sadzonek zostało ufundowanych przez Baltic Hub.

Inicjatywa, zorganizowana przez Fundację One More Tree przy współpracy z Miastem Gdańsk oraz Gdańskim Zarządem Dróg i Zieleni, zgromadziła około 70 pracowników z różnych firm z Pomorza, w tym także zespół Baltic Hub. Mimo trudnych warunków atmosferycznych, wiatru, deszczu i gradu zaangażowani wolontariusze z powodzeniem posadzili 2000 drzew.

Celem akcji było zwiększenie liczby drzew w obszarze Gdańska, jak również wzmocnienie ekosystemu miejskiego i promowanie różnorodności biologicznej. Baltic Hub nie tylko aktywnie włączył się w akcję poprzez udział pracowników, ale także jako patron wydarzenia przekazał 900 sadzonek drzew.

Udział w takich działaniach podkreśla nasze zaangażowanie w ochronę środowiska naturalnego oraz zobowiązanie do bycia odpowiedzialnym sąsiadem, promującym wartości ekologiczne zarówno wśród naszych pracowników, jak i w całej społecznościzaznaczył Charles Baker, Dyrektor Generalny Baltic Hub.

Zarząd Baltic Hub serdecznie dziękuje wszystkim pracownikom oraz partnerom za ich zaangażowanie i poświęcenie w realizacji tej ważnej inicjatywy.

obejrzyj video