Baltic Hub poszukiwał młodych talentów podczas Talent Days
2024-04-09

Baltic Hub podsumowuje udział w targach pracy Talent Days, które odbyły się 9 kwietnia 2024 r. w hali Plenum w Gdańsku. Stoisko największego terminalu na Bałtyku cieszyło się dużym zainteresowaniem osób poszukujących nowych możliwości zawodowych w branży morskiej.

Uczestnicy targów mieli okazję spotkać się z rekruterami Baltic Hub, poznać aktualne oferty pracy i dowiedzieć się więcej o ścieżkach kariery w firmie, m.in. na stanowiskach operacyjnych, administracyjnych, IT i inżynieryjnych.

Jednak Talent Days nie są typowymi targami pracy. Poza poznaniem ofert zatrudnienia, uczestnicy mogli skonsultować swoje CV z ekspertami, wziąć udział w praktycznych wyzwaniach i zdobyć certyfikaty potwierdzające ich umiejętności. Inspirujące dyskusje z ekspertami branżowymi dostarczyły cennych wskazówek i otworzyły nowe ścieżki rozwoju wielu młodym talentom.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem frekwencji i zaangażowania osób, które odwiedziły nasze stoisko podczas Talent Days. To dla nas ogromna satysfakcja móc dzielić się naszą pasją i inspirować młodych ludzi do budowania kariery w branży morskiej. Jesteśmy przekonani, że wiele z tych osób w przyszłości dołączy do naszego zespołumówi przedstawicielka działu HR Baltic Hub.

Baltic Hub jest przekonany, że branża morska stoi otworem przed młodymi talentami. Firma stale poszukuje ambitnych i zmotywowanych osób, które chcą rozwijać się w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

obejrzyj video