Świąteczna choinka po raz pierwszy stanęła na Stogach
2023-12-12

12 grudnia odbyła się oficjalna uroczystość zapalenia światełek na choince, ufundowanej przez Baltic Hub. Świąteczne drzewko po raz pierwszy stanęło na Stogach. Wydarzenie zorganizowane dla okolicznych mieszkańców było okazją do spędzenia wspólnych chwil w przedświątecznym klimacie. Choinka, lśniąca setkami świateł, była malowniczym tłem dla licznych atrakcji przygotowanych przez firmę i Radę Dzielnicy.

Baltic Hub, wspierający Stogi od wielu lat, zadbał o atrakcje zarówno dla najmłodszych, jak i starszych mieszkańców dzielnicy. Dzieci mogły spotkać Świętego Mikołaja i uśmiechniętego elfa, który obdarował je cukierkami. Baltic Hub wsparł także Radę Dzielnicy w przygotowaniu świątecznych paczek dla dzieci. Firma zorganizowała także poczęstunek z gorącą czekoladą i zimową herbatą. A to wszystko przy akompaniamencie muzyka, który grał na saksofonie.

Świąteczne życzenia złożył mieszkańcom obecny na wydarzeniu Dyrektor Operacyjny Baltic Hub, Ross Clarke oraz prezydent Gdańska, Aleksandra Dulkiewicz. Pani Prezydent zwróciła również uwagę na pozytywne zmiany zachodzące na Stogach w ostatnim czasie.

W Baltic Hub chcemy być dobrym sąsiadem, który angażuje się w działania na rzecz lokalnej społeczności, m.in. poprzez organizację tego typu wyjątkowych wydarzeń. Czujemy się dumni, że jako firma jesteśmy blisko dzielnicy i jesteśmy częścią tej społeczności przekonuje Ross Clarke, Dyrektor Operacyjny Baltic Hub

Na zakończenie wieczoru uczestnicy mogli podziwiać występ taneczny młodzieży z zespołu Blitz oraz ekscytujący pokaz pirotechniczny zaprezentowany przez grupę Sota Fireshow.

obejrzyj video