podjęliśmy decyzję o uruchomieniu dodatkowych godzin pracy kompleksu bramowego w najbliższy weekend 20-21.02.2021 tj.
- w sobotę 20.02.2021 wydłużamy czas do godz. 18:00,
- w niedzielę 21.02.2021 otworzymy bramy o godzinie 6:00
Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy o planowanej aktualizacji systemów terminalowych w dniu 28.06.2026 r. W związku z prowadzonymi pracami systemy Navis N4 i e.Brama będą dla Państwa niedostępne w godzinach porannych od 5:00 do 8:00. Jednocześnie informujemy, że w tym czasie wszelkie prace na terminalu zostaną wstrzymane, a brama drogowa i kolejowa będą zamknięte. Wjazd na terminal jest możliwy do godziny 04:00.
Uprzejmie prosimy o uwzględnienie powyższych informacji w planowaniu złożeń i podjęć kontenerów.
Dziękujemy za wyrozumiałość.
Informujemy, że usługa EEO pozostaje nadal nieaktywna.
KIEROWNIK ZMIANY:
ŁUKASZ CHYLIŃSKI