Baltic Hub Laureatem Prestiżowej Nagrody Specjalnej
2024-06-11

Z dumą informujemy, że Baltic Hub został uhonorowany Nagrodą Specjalną przyznaną przez Gdański Urząd Pracy oraz Pracodawców Pomorza! To wyjątkowe wyróżnienie jest efektem naszego znaczącego wkładu w rozwój inwestycji oraz zwiększenie zatrudnienia w obszarze metropolitalnym Trójmiasta.

Uroczysta Gala Pracodawców Pomorza

Nagrodę wręczono podczas uroczystej gali Pracodawców Pomorza, która odbyła się dn. 7 czerwca w Amber expo. Wyróznienie z rąk Prezydent Miasta Gdańska – Aleksandry Dulkiewicz, Prezydent Miasta Gdyni – Aleksandry Kosiorek oraz Wiceprezydenta Miasta Sopotu – Michała Banackiego, odebrały Dominika Milion, Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju oraz Magdalena Jagła, Kierownik ds. Marketingu.

Wkład w Rozwój Regionu

"Nagroda ta jest dla nas dowodem naszego wkładu w rozwój regionu oraz budowanie wartościowego środowiska pracy. Dziękujemy Urzędowi Pracy i Pracodawcom Pomorza za to wyróżnienie. To ogromna motywacja do dalszego działania, rozwoju Gdańska i Pomorza, bo na pewno warto!" - Dominika Milion podkreśliła znaczenie tego wyróżnienia dla Baltic Hub:

Zobowiązanie do Bezpieczeństwa i Rozwoju

Baltic Hub stawia na budowanie bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy. Oferujemy naszym pracownikom szeroką gamę szkoleń i świadczeń socjalnych, co jest częścią naszej strategii zrównoważonego rozwoju. Wykorzystujemy najnowsze trendy zarządzania zasobami ludzkimi, kontynuujemy ambitne prace inwestycyjne i jesteśmy przekonani, że nasi pracownicy to nasza największa wartość.

Podziękowania i Gratulacje

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie i gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom! Baltic Hub jest zdeterminowany, by kontynuować swoją misję i przyczyniać się do dalszego rozwoju Gdańska i Pomorza.

obejrzyj video