Aktualności

Zmiany w dziale operacyjnym

Szanowni Panstwo,

pragniemy poinformować, że dn. 1 czerwca wprowadziliśmy zmiany w strukturze organizacyjnej naszej firmy, które mają na celu wzmocnienie zespołów działających w Baltic Hub oraz jeszcze lepsze dostosowanie sie do potrzeb rynku.

Pierwszą istotną zmianą jest przejście na emeryturę Malcolma Gregory’ego, Dyrektora Handlowego Baltic Hub. Malcolm nadzorował przekształcenie Działu Handlowego Baltic Hub od początku 2022 r. i będzie wspierał nowego Dyrektora Handlowego jako Starszy Doradca Handlowy (Senior Commercial Advisor) do końca 2023 roku.

Jacek Grabowski został mianowany nowym Dyrektorem Handlowym. Jacek jest związany z Baltic Hub od 2009 r., ostatnio jako Dyrektor Operacyjny. Posiada szeroka wiedzę branżową i doświadczenie w zarządzaniu, kierując zespołem, który co roku konsekwentnie osiąga jedne z najlepszych wyników operacyjnych sposród terminali w Europie.

Stanowisko Dyrektora Operacyjnego, zastepujac Jacka Grabowskiego, objął Ryszard Fortuna, dotychczasowy Kierownik Operacyjny (Zasoby i Planowanie). Ryszard jest wieloletnim
pracownikiem firmy z 15-letnim szerokim doświadczeniem w zarządzaniu operacyjnym na różnych stanowiskach w zespole operacyjnym.

Zmiany objęły także stanowiska kierownicze w Dziale Operacyjnym. Piotr Kochanowski przeszedł na stanowisko Kierownika Operacyjnego (Zasoby i Planowanie), zastepując Ryszarda Fortunę. Tomasz Kowalski objał stanowisko Kierownika Planowania, zastepując Piotra Kochanowskiego, a Kamil Zarzycki zajął nowo utworzone stanowisko Zastępcy Kierownika Operacyjnego. Będzie on wspierał Kierowników Operacyjnych – Piotra Kociszewskiego i Piotra Kochanowskiego w procesach operacyjnych.

Zmiany w strukturze organizacyjnej są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby naszego terminala oraz chęć zapewnienia naszym klientom najwyżzszej jakości usług przy
zachowaniu najwyższych standardów.

Z powazaniem,
Baltic Hub Container Terminal Sp. z o.o.